دانلود همراه بانک کشاورزی برای گوشی اندروید – نسخه جدید 1.0.8

انتشار: 10 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.8
دانلود همراه بانک کشاورزی برای گوشی اندروید – نسخه جدید 1.0.8

همراه بانک کشاورزی یک اپلیکیشن ساده و کارآمد برای سیستم عامل های مختلف می باشد که در این مطلب قصد قرار دادن نسخه اندرویدی آن را جهت دانلود داریم. این برنامه طراحی شده مخصوص مشتریان و کاربران بانک کشاورزی می باشد که می تواند خدمات عالی را در اختیار آن ها قرار دهد تا بتوانند اکثر کارهای بانکی خود را از طریق آن انجام دهید. حتما خود شما نیز خوب می دانید که برخی واقع شلوغ بانکی که قرار است، کار بانکی را به اتمام برسانید به مشکل زمان برمی خورید که به راحتی می توان گفت بیشتر از یک ساعت از وقت شما را می گیرد ولی با استفاده از اپلیکیشن های همراه بانک به آسانی می توانید که در وقت خود بسیار ضرف جویی کنید! زیرا که با استفاده از این برنامه ها به سادگی می توانید در عرض چند دقیقه و حتی ثانیه کارهای بانکی خود را انجام دهید و به پایان برسانید. آخرین ورژن برنامه همراه بانک کشاورزی با لینک مستقیم جهت دانلود در ادامه مطلب قرار گرفته که می توانید با کی کلیک ساده دریافت نمایید!

برخی از ویژگی های همراه بانک کشاورزی :

–  ورورد به صورت های مختلف از جمله اثر انگشت

– امکان انتقال دادن وجه کارت به کارت

– انتقال وجه به صورت پایا یا داخلی

– امکان استعلام چک، کد شبا و …

– قابلیت پرداخت اقساط خود

– مشاهده گردش حساب

– ارائه دادن خدمات پرداخت قبو و خرید شارژ

 

تصاویری از برنامه:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20772 size-thumbnail” title=”دانلود همراه بانک کشاورزی برای گوشی اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/mobilebank-Keshavarzi-1.webp” alt=”دانلود همراه بانک کشاورزی” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20773 size-thumbnail” title=”دانلود همراه بانک کشاورزی” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/mobilebank-Keshavarzi-2.webp” alt=”دانلود همراه بانک کشاورزی” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20769 size-thumbnail” title=”دانلود همراه بانک کشاورزی” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/mobilebank-Keshavarzi-3.webp” alt=”دانلود همراه بانک کشاورزی” width=”150″ height=”150″ />

دانلود همراه بانک کشاورزی برای گوشی اندروید – نسخه جدید 1.0.8

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.