دانلود برنامه داتون نسخه 1.6.1 – اپلیکیشن تماشای کارتون و انیمیشن های مهیج برای کودکان

انتشار: 15 دی 1400
ورژن: 1.6.1
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود برنامه داتون نسخه 1.6.1 – اپلیکیشن تماشای کارتون و انیمیشن های مهیج برای کودکان

برنامه داتون برای تماشای کارتون و انیمیشن های بروز همیشه به رایگان برای شما در دسترس است. اپلیکیشن داتون هر روز توسط ادمین های آن بروز میشود و کارتون و انیمیشن های جدیدی در آن درج میشود همچنین کارتون و انیمیشن های زیرنویس دار برای تقویت زبان در آن ها درج میشود تا بتوانید انها را مشاهده کنید.

برنامه داتون از دو بخش فیلم و سریال تشکیل شده است که در آن هم کارتون و انیمیشن های تک قسمتی و هم چند قسمتی و سریالی ها نیز در آن قرار داده میشود همچنین دارای بخش علاقه مندی و ارسال نظرات برای هریک از کارتون و انیمیشن ها وجود دارد تا نظرات خودتان را در رابطه با آن در میان بگذارید. همچنین اگر هر کارتون و انیمیشنی دارای مشکلی بود میتوانید آن را گزارش دهید تا مشکل بررسی و رفع شود. ضمناً ثبت نام در داتون کاملا رایگان میباشد و همچنین لازم نیست برای تمام کارتون و انیمیشن ها هزینه ای پرداخت شود.

گوگل پلی نیز این برنامه را انتشار داده است و از برنامه های مشابه می توان به برنامه کودک آپارات اشاره نمود.

دانلود برنامه داتون نسخه 1.6.1 – اپلیکیشن تماشای کارتون و انیمیشن های مهیج برای کودکان

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.