دانلود Touchsi 5.4.1 برنامه تاچ سی اندروید – درخواست آنلاین تاکسی!

انتشار: 16 مرداد 1398
ورژن: 5.4.1
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Touchsi 5.4.1 برنامه تاچ سی اندروید – درخواست آنلاین تاکسی!

Touchsi یک سیستم هوشمند در جهت راستا خدمات و سرویس دهی درخواست تاکسی در سطح شهرهای بزرگ از جمله مشهد، یزد و … می باشد. کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشن تاچ سی به صورت آنلاین درخواست تاکسی برای سفرهای کوتاه یا طولانی در سطح شهری تعیین شده دهند. در نظر داشته باشید که مسافران از مزایای بسیاری برخوردار هستند که می تواند به امنیت بالا، درخواست سریع تاکسی به مقصد دلخواه، قیمت منایب و تعیین شده، پرداخت آسان  و مدیریت پرداخت ها به طور پیشرفته و … اشاره نمود که این سیستم هوشمند پوشش حمل و نقلی برای مشتریان خود فراهم می کند. همچنین می توانید قبل از شفارش تاکشس آن را به نوعی سفارشی کند تا سرویس مخصوص بانوان، سالمندان یا حتی ویژه کودکان باشد که در این صورت سفر نیز جذاب خواهد بود.

تاچ سی در حال حاظر در شهرهای مشهد، یزد، اهواز فعال است که امکان وجود دارد به طودی در شهرهای دیگر نیز فعالیت داشته باشد. هم اکنون می توانید اپلیکشن تاچ سی (نسخه مخصوص اندروید) با مراجعه به ادامه مطلب از لینک مستقیم دانلود نمایید.

ویژگی های برنامه Touchsi تاچ سی اندروید :

– کم حجم با قابلیت های بسیار

– درخواست آسان و سریع تاکسی

– رزرو کردن آسان تاکسی با چند کلید در کمترین زمان

– امکان مشاهده کردن اطلاعات راننده و امنیت کامل در هر سفر

– ارائه دادن سرويس هاي مختلف نظير سواري، ون، وانت و حتی پیک موتوری

– قادر به ارائه خدمات ويژه به كودكان، ویژه سالمندانو حتی بانوان

– تخفيف دادن از سوي شركت ها و سازمان ها بصورت اسپانسری

– پرداخت آسان و سریع با حالت های متنوع انلاین، اعتباری و نقدی …

– امکان شماهد کردن آمار صفرهای خود

– امكان و قابلیت رهگیری کردن سفر

 

تصاویری از برنامه:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-14781 size-thumbnail” title=”تاچ سی” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Touchsi-1.webp” alt=”تاچ سی” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-14782 size-thumbnail” title=”تاچ سی” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Touchsi-2.webp” alt=”تاچ سی” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-14783 size-thumbnail” title=”تاچ سی” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Touchsi-3.webp” alt=”تاچ سی” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-14784 size-thumbnail” title=”تاچ سی” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Touchsi-4.webp” alt=”تاچ سی” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Touchsi 5.4.1 برنامه تاچ سی اندروید – درخواست آنلاین تاکسی!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.