دانلود اپلیکیشن همراه بانک سرمایه برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4.6.2

انتشار: 17 دی 1397
ورژن: 4.6.2
دانلود اپلیکیشن همراه بانک سرمایه برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4.6.2

با وجود آمدن اپلیکیشن های اندروید همراه بانک ها دیگر کاربران و مشتریان بانک ها نیاز به رفتن به صورت حضوری در بانک برای انجام کارهای مالی ندارند! کاربران به راحتی می توانند از طریق گوشی های هوشمند همراه خود استفاده کنند و به صورت آسان تمام کارهای بانکی که ساعت ها وقت را می گیرد در عرض چند دقیقه انجام دهند و با آسودگی به کارهای دیگر مشغول شوند. همراه بانک سرمابه یکی دیگر از برنامه های کاربردی و بانکی مخصوص کاربران و مشتریان بانک سرمایه طراحی و تهیه شده است که مشتریان می توانند با نصب آن همانطور که قبلا هم توضیح دادیم، تمام کارهای بانکی خود را به نیاز به حضور در بانک انجام دهند و از ویزگی های آن بهره مند شوند.

امکان دریافت موجودی از کارت نقدی، هدیه و سپرده متعلق به بانک سرمایه، مشاهده صورت حساب های کارت نقدی سرمایه، امکان انتقال وجه به صورت عادی و مستمر به سپرده های بانک سرمایه، انتقال وجه بین بانکی پایا،امکان دریافت رمز دوم و حتی کد شبا، دادن گزارش تسهیلات و بسیاری دیگر از خدمات از برخی امکانات این اپلیکیشن سرمایه می باشد. جدیدترین و آخرین ورژن برنامه همراه بانک سرمایه با لینک مستقیم دریافت سایت قرار گرفته است که می توانید آن را با لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های همراه بانک سرمایه :

– امکان دریافت کد شبا به صورت آسان

– قابلیت مانده‌گیری از کارت هدیه و سپرده متعلق به بانک سرمایه

– مشاهده کردن تمام صورت حساب سپرده در بانک

– امکان پرداخت قبض آب و برق و … با کارت های بانک سرمایه

– امکان خرید شارژ تلفن موبایل از جمله همراه اول، ایرانسل، رایتل و … از طریق کرت بانکی

– انسداد کارت نقدی سرمایه و امکان تغییر رمز دوم کارت سرمایه

– امکان انتقال وجهبه صورت بین بانکی و کارتی

– پرداخت اقساط تسهیلات از طریق برنامه

– گزارش وضعیت چک و تسهیلات

دانلود اپلیکیشن همراه بانک سرمایه برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4.6.2

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.