دانلود اپلیکیشن همراه بانک انصار برای گوشی اندروید – نسخه جدید 3.5.0

انتشار: 23 اردیبهشت 1397
ورژن: 3.2.4
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود اپلیکیشن همراه بانک انصار برای گوشی اندروید – نسخه جدید 3.5.0

همراه بانک انصار اپلیکیشنی رایگان و کاملا کاربردی جهت فراهم سازی امکانات بانکی از طریق گوشی های تلفن همراه است که طراحی شده برای مشتریان بانک انصار در سه نسخه اندروید، آی او اس و ویندوز فون می باشد. با استفاده از این همراه بانک شما می توانید تام کارهای بانکی خود را به صورت آسان و ساده در تلفن همراه خود انجام دهید، بدون نیاز به دسترسی بانک!  مشاهده مشخصات و موجودی حساب بانکی، امکان انتقال وجه سپرده به سپرده، امکان انتقال کارت به کارت به صورت داخلی و شتابی، پرداخت قبوض با بارکدخوان حرفه ای، مشاهد اطلاعات و جزئیات بانکی، خرید شارژ اعتباری و … از برخی امکانات برنامه همراه بانک انصار می باشد که می توانید با استفاده از برنامه، از ویژگی ها بهره ببرید!

البته همراه بانک انصار امکانات غیر بانکی از جمله خرید شارژ اعتباری اپراتورهای مختلف و پرداخت قبوض را با کدخوان می دهد که طریق پرداخت و خرید بسیار آسان و ساده بوده که هزینه آن ها از حساب بانکی شما کسر می شود. اگر شما نیز جزو مشتریان بانک انصار هستید، می توانید با نصب و استفاده از برنامه به راحتی و آسانی آب خوردن موارد و کارهای بانکی خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید و در زمان خود صرف جویی کنید!

برخی از ویژگی های برنامه همراه بانک انصار :

– پرداخت قبوض با استفاده از قابلت بارکدخوان

– امکان مشاهده مشخصات و اطلاعات موجودی سپرده

– مشاهده مشخصات تسهیلات و امکان پرداخت اقساط تسهیلات

– امکان انتقال کارت به کارت له دوصورت داخلی و شتابی

– امکان خرید کارت شارژ سیم کارت های اعتباری

– پرداخت قبوض با استفاده از قابلت بارکدخوان

– انتقال وجه بین بانکی پایا و ساتنا

– امکان پرداخت قبض جرایم رانندگی

– شرکت و کمک کردن در خیریه

– و …

 

تصاویری از برنامه:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-10231 size-thumbnail” title=”همراه بانک انصار” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Ansar-Mobile-Bank-4.webp” alt=”همراه بانک انصار” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-10230 size-thumbnail” title=”همراه بانک انصار” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Ansar-Mobile-Bank-3.webp” alt=”همراه بانک انصار” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-10229 size-thumbnail” title=”همراه بانک انصار” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Ansar-Mobile-Bank-2.webp” alt=”همراه بانک انصار” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-10228 size-thumbnail” title=”همراه بانک انصار” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Ansar-Mobile-Bank-1.webp” alt=”همراه بانک انصار” width=”150″ height=”150″ />

دانلود اپلیکیشن همراه بانک انصار برای گوشی اندروید – نسخه جدید 3.5.0

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.