دانلود برنامه مسیریاب سخنگو سپهر برای اندروید + نقشه آفلاین – نسخه جدید 8.6.1

انتشار: 20 فروردین 1397
ورژن: 8.6.1
دانلود برنامه مسیریاب سخنگو سپهر برای اندروید + نقشه آفلاین – نسخه جدید 8.6.1

سپهر یک برنام مسیریابی با امکانات و ویژگی های عالی می باشد که در کل با امکاناتی که دارد، یک اپلیکیشن اندروید بالاتر از یک مسیریاب را به کاربران اندروید ارائه می دهد. نقشه آفلاین یکی از ویژگی های بسیار کاربردی برنامه است که در بسیاری از مواقع که در جاهای مختلف گیر کردید و یا به مشکل برخوردید و به اینترنت دسترسی ندارید می توانید از نقشه آفلاین استفاده کنید که مکان دلخواه خود را در نقشه پیدا کنید و راه خود را به درستی پیش بروید. همانطور که در متن بالا اشاره نمودیم، اپلیکیشن مسیریاب سپهر فراتر از یک برنامه مسیریاب می باشد که دارای ویژگی های همچن ردیاب و دزدگیر می باشد که هر کدام از آن ها می تواند در موقعی به کار شما آید و یک ابزار کاربردیرا فراهم کند.

برنامه نصب برنامه در گوشی می توانید در ابتدا قبل از هر تنظیمی؛ شهر دلخواه تون رو انتخاب و دریافت کنید تا همیشه و هرجا بتونید به نقشه سترسی داشته باشید و از آن بهره ببرید. همچنین لازم به ذکر است که مسیریاب سپهر سخنگو بوده که این ویژگی بسیار کاربردی بوده و به شما خیلی وقتا کمک می کند. علاوه بر این دارای نقشه آفلاین شهرهای بزرگ کشور ایران از جمله تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، کربلا و شهرهای زیارتی از جمله نجف را دارد که در نتیحه می توان گفت یک برنامه پیشرفته و به نوعی هوشمند است که می تواند شما ر هرکجا که باشید سریعتر به امکان دلخواه برساند!

ویژگی های برنامه مسیریاب سپهر

 • دریافت نقشه آفلاین با تصاویر ماهواره ای از شهر دلخواه تون
 • قادر به نمایش نقشه آفلاین شهرهای بزرگ از جمله تهران، اصفهان و … به همراه نمایش شهرهای زیارتی از جمله نجف
 • مسیریابی سریع با توانایی پیشنهادی چندین را برای انتخاب دلخواه
 • نمایش ترافیک آنلاین خیابان های اصلی شهرها برای انتخاب خیابان کم ترافیک
 • دارای سیستم مسیرساب سخنگو جهت آسانی دسترسی به مسیر
 • داشتن دوئ سیستم عامل ردیاب و دزدگیر
 • کم حجم نسبت به قابلیت های خود

دانلود برنامه مسیریاب سخنگو سپهر برای اندروید + نقشه آفلاین – نسخه جدید 8.6.1

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.