دانلود ParmisAccounting 5.4.4 – حسابداری پارمیس همراه اندروید

انتشار: 31 تیر 1397
ورژن: 5.4.4
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود ParmisAccounting 5.4.4 – حسابداری پارمیس همراه اندروید

اگر شما هم جزو کسانی هستید که مدیریت حسابداری مکان تجاری و یا اداری را بر عهده دارید و می خواهید تمام مسائل مربوط به مالی را حساب کنید و مدیریت کاملی بر روی آن ها داشته باشید؛ حسابداری پارمیس همراه می تواند یک برنامه عالی و مفید جهت مدیریت آسان و دقیق مسائل مالی مربوط به حسابداری باشد! شما می توانید با استفاده از این برنامه کاربردی به راحتی هزینه ها و در آمدهای خود به صورت کاملا دقیق محاسبه نمایید و نتایج آن ها را بررسی نمایید. مدیریت چک ها و سر رسید آن ها، مدیریت دقیق موارد بانکی، بودجه بندی و پرداخت وام و اقساط و … از برخی امکانات و توانایی های حسابداری پارمیس همراه می باشد که این بخشی از قابلیت های برنامه است.

البته در نظر داشته باشید که حسابداری پارمیس همراه تنها برای مکان های اداری و حسابداری طراحی نشده است، بلکه شما می توانید با استفاده از آن یک حسابداری حرفه ای برای خود و خانواده داشته باشید که علاوه بر ثبت و مدیریت درآمدها و هزينه های روزانه، مانده بانک ها را همه داشته باشید. این برنامه کم حجم و طراحی و تولید شده توسط شرکت پامیس می باشد که برای سیستم عامل های ios  و اندروید به صورت رایگان عرضه شده است که نسخه اندروید آن در این مطلب قرار گرفته و شما می توانید از لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های حسابداری پارمیس همراه :

– کم حجم و رایگان برای استفاده

– مدیریت کامل و دقیق هزینه و در آمدها

– ثبت و مدیریت دسته چک ها با قابلیت یادآوری آن ها به موقع

– داشتن امنیت کامل و بسیار بالا برای حفاظت از اطلاعات

– امکان ثبت و مدیریت اطلاعات بانکی شما

– مدیریت وارم و اقساط

دانلود ParmisAccounting 5.4.4 – حسابداری پارمیس همراه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.