دانلود حسابداری شخصی هلو برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4.8

انتشار: 16 بهمن 1397
ورژن: 4.8
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود حسابداری شخصی هلو برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4.8

اگر شما جزو کسانی هستید که درآمد و مخارج زندگی خود را روی کاغذ و کتاب حساب می کنید یا مدیریت کسب و کاری را بر عهده دارید که مشغله های هزینه ای زیادی دارد؛ ما جهت مدیریت آن برای شما برنامه عالی حسابداری شخصی هلو را معرفی و پشنهاد می کنیم! این نرم افزار بسیار پرطرفدار بوده و دارای حجم کمی می باشد و با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی می توانید تمام مشغله های هزینه ای خود را به صورت حرفه ای و دقیق در گوشی های اندروید خود مدیریت نمایید. برنامه هلو این امکان به شما می دهد که هزینه و درآمدهای خود را ثبت کنید و حتی چک های دریافتی و پرداختی خود را مدیریت نمایید که سررسید چک ها را یادآوری می کند.

اگر در صورتی که اطلاعات مهمی دارید، اپلیکیشن این امکان را به شما می دهد تا رمز عبوری برای ورود به برنامه تعیین کنید و حتی، در صورت گم کردن رمز عبور می توانید از طریق برنامه رمز عبور خود را در ایمیل بازیابی نمایید. علاوه بر امکان رمز گذاری بر روی برنامه، امکان بکاپ گیری یا نسخه پشتیبان نیز وجود دارد که کاربران می توانند از اطلاعات وارد شده در نرم افزار یک بکاپ تهیه کنند تا در صورت حذف شدن تصادفی آن، نسخه پشتیبان را بازیابی نمایند! برنامه حسابداری شخصی هلو پرطرفدارترین و محبوبترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید در ایران به حساب می آید!

ویژگی های نرم افزار حسابداری شخصی هلو :

– ثبت هزینه ها و درآمدها

– قابلیت یادآوری سررسید چک ها

– کم حجم با محیط کاربر پسند و جذاب

– مدیریت حرفه ای چک های دریافتی و پرداختی

– امکان قرار دادن رمز عبور بر روی نرم افزار و محافظت از آن

– امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و بازیابی آن

– امکان بازیابی رمز عبور از طریق پست الکترونیک

– تهیه گزارش کامل از هزینه ها و درآمدها

– امکان ثبت و مدیریت اقساط و وا

– پشتیبانی از اندروید 2.3 و بالاتر

دانلود حسابداری شخصی هلو برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4.8

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.