دانلود برنامه تقویم شمیم یار 97 برای گوشی اندروید + نسخه کامپیوتر

انتشار: 5 اردیبهشت 1397
ورژن: 5.2.2
دانلود برنامه تقویم شمیم یار 97 برای گوشی اندروید + نسخه کامپیوتر

تقویم شمیم یار یک تقویم عالی و مذهبی با ویژوی و امکانات عالی است که توسط مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده است که قبل از این ما نسخه ویندوز مخصوص پلتفرم کامپیوتر را نیز در سایت قرار داده ایم که حال قصد قرار دادن نسخه اندروید آن برای گوشی اندروید داریم. نسخه رایانه ای تقویم بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت که توانسته بیش از یک میلیون دانلود و نصب را به نام خود ثبت کند که از این رو باعث شده است که تا طراحان نرم افزار تقوبم شمیم یار نسخه اندروید را طراح و عرضه کنند. نسخه موبایل برنامه همانند نسخه کامپیوتری دارای امکانات و ویژگی های متفاوت و عالی می باشد و شما نیز می توانید با نصب آن به تقویم روزانه، ماهانه، فصلی را مشاهده کنید و در کنار آن ها از رووزها و رویدادهای مختلف اطلاع داشته باشید. آخرین و جدیدترین نسخه تقویم یار را برای گوشی اندروید به همراه نسخه مخصوص کامپیوتر در ادامه مطلب قرار گرفته است که می توانید با لینک مستقیم و سرعت بالا دانلود کنید.

ویژگی و امکانات برنامه تقویم شمیم یار 97  نسخه اندروید:

– کم حجم و رایگان برای استفاده (صلواتی)

– داشتن متخصات و نقشه دقیق جغرافیایی

– امکان پخش اذان با قابلیت یادآوری به موقع

– نمایش اوقات شرعی از نقاط مختلف کشور د حتی خارجی

– قارد به یادآوری برخی از زمان ها با هشدار صوتی و متنی با امکان ثبت یادآوری

– امکان دسترسی به پرسش و پاسخ های سایت مرکزی سوالات دینی

– داشتن حدیث های بسیار از بزرگان دینی، پر از سخنان جذاب

– نمایش رویدارهای خاص برای هر روز

 

تصاویری از برنامه تقویم شمیم یار:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20496 size-thumbnail” title=”دانلود برنامه تقویم شمیم یار برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Shamim-Yar-M-1.webp” alt=”دانلود برنامه تقویم شمیم یار برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20497 size-thumbnail” title=”دانلود برنامه تقویم شمیم یار برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Shamim-Yar-M-2.webp” alt=”دانلود برنامه تقویم شمیم یار برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20498 size-thumbnail” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Shamim-Yar-M-3.webp” alt=”دانلود برنامه تقویم شمیم یار برای اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود برنامه تقویم شمیم یار 97 برای گوشی اندروید + نسخه کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.