دانلود اپلیکیشن قفل حرفه ای برنامه ها و فضولگیر برای گوشی اندروید

انتشار: 20 بهمن 1396
ورژن: 3.0.5
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود اپلیکیشن قفل حرفه ای برنامه ها و فضولگیر برای گوشی اندروید

قفل حرفه ای یک برنامه ایرانی و بسیار کاربردی در زمینه امنیت و قفل گذاری برای گوشی های اندروید است که شما می توانید با نصب. شما می توانید با استفاده از آن به راحتی بدون هیچ انجام تنظیمات خاصی روی همه برنامه ها مثل تلگرام و گالری و شکبه های اجتماعی از جمله (فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر و …) به صورت مختلف قفل گذای نمایید. این برنامه علاوه بر داستن امکانات قفل گذاری، دارای توانایی فضولگیری می باشد که کاربران که به صورت مخفیانه می خواهند به اطلاعات گوشی شما دسترسی داشته باشند را پیدا می کند!

برنامه قفل حرفه ای به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی می باشد که دارای حجم کم و امکانات بسیاری نیز است که اگر شماهم جزو کسانی هستید که اطلاعات مهم و  ضخصی را در گوشی خود نگهداری می کنید؟ می توانیئد از طریق این برنامه بر روی اطلاعات خود قفل گذاری کنید. با استفاده از این برنامه دیگر کسی نمی تواند به اطلاعات گوشی شما (فیلم، عکس، اسناد، برنامه ها و …) دسترسی داشته باشد!

ویژگی های برنامه قفل حرفه ای

  • امکان قفل گذاری به صورت الگو، حروف و …
  • پشتیبانی از سیستم اثر انگشت در گوشی های هوشمند
  • قابلیت قفل کردن تمام برنامه های نصب شده و موجود در گوشی خود
  • امکان قفل گذاری روی تمام شبگه های اجتماعی
  • دارای تنظیمات پشرفته برای قفل گذاری بهتر
  • دارای سیستم فضولگیری

دانلود اپلیکیشن قفل حرفه ای برنامه ها و فضولگیر برای گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.