دانلود برنامه زبانشناس اندروید – یادگیری آسان انگلیسی Zabanshenas 7.2.15

انتشار: 3 مهر 1399
ورژن: 7.2.15
اندروید: 4.2 به بالا
,
دانلود برنامه زبانشناس اندروید – یادگیری آسان انگلیسی Zabanshenas 7.2.15

Zabanshenas زبانشناس یکی از برنامه های محبوب و پر طرفدار در زمینه آموزش زبان انگلیسی است که قابلیت های فوق العاده را در اختیار کاربران  در موبایل های هوشمند قرار می دهد. این اپلیکیشن کم حجم دارای 4 بخش مختلف یه از بخش ابتدایی گرفته تا سطح متوسط، سطح پیشرفته و سطح فوق پیشرفته که می تواند برای کاربران مفید واقع شود.  در سطح ابتدایی برنامه می توانید شاهد داستان های کودکانه باشید تا با زبان انگلیسی آشنایی لازم را پیدا کرده و از طریق سطح های بالای از جمله سطح پیشرفته که شامل داستان های کوتاه و مهارت آزمایی است، آمادگی لازم را داشته باشید.

حفظ کردن لغات انگلیسی و روش تدریس زبان می توانن مهترین عامل های یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی برای کاربران و مخاطبینی باشد که می خواهد به زبان دیگر تلسط پیدا کنند.  برنامه زبانشناس نیز از روش های بروز و جواب گو برای آموزش زبان انگلیسی در زمان کوتاه طراحی شده است و در ادامه مطلب به تک تک ویژگی ها و امکانات برنامه اشاره شده است.  در واقع شما از طریق اپلیکیشن Zabanshenas می توانید زبان انگلیسی به طور آسان و مرحله ای یاد بگیرید و همچنین برنامه به طور تمام کاربران را راهنمایی می کند در خواندن کتاب ها و … که بدون شک در یادگیری مفید خواهند بود.

ویژگی های برنامه زبانشناس :

 • دارای چهار نوع سطح مختلف از جمله ابتدایی، متوسط ، پیشرفته و فقوف پیشرفته …
 • بهره وری از روش های مدرن و تضمینی یادگیری زبان انگلیسی
 • دارا بودن داستان های مختلف و عالی در سط حهای مبتدی و حرفه ای
 • ارائه آموزش های مختلف و مرحله ای
 • کم حجم و رایگان جهت استفاده کاربران
 • اطلاعات مدرن
 • و …

 

دیگر برنامه های مشابه :

دانلود برنامه زبان بیاموز برای اندروید

دانلود بهترین دیکشنری انگلیسی اندروید

دانلود برنامه زبانشناس اندروید – یادگیری آسان انگلیسی Zabanshenas 7.2.15

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.