دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید – نسخه جدید برنامه خندوانه 1.13.3

انتشار: 7 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.13.3
دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید – نسخه جدید برنامه خندوانه 1.13.3

خندوانه یکی از برنامه های تلویزیونی شاد و جذاب در ایران می باشد که یکی از برنامه های محبوب و پربیننده است. مدتی زیادی نیست که اپلیکیشن رسمی خندوانه برای گوشی های هوشمند اندروید طراحی و تولید شده است که ما در این مطلب قصد قرار دادن آن را برای کاربران گرامی سایت میلاد دانلود داریدم. این برنامه اندرویدی امکانات عالی را در اختیار کاربران قرار می دهد که شما می توانید با استفاده از آن امکان شرکت در برنامه تلویزیونی خندوانه را فراهم کنید یا در مسابقات ادبازی سرکت کنید. همچنین با استفاده اپلیکیشن می تونید به عکس و ویدیوهای عالی از پشت صحنه خندوانه دسترسی داشته باشید و آخرین خبار خندوانه را دریافت نمایید. این اپلیکیشن نسخه رسمی برنامه خندوانه می باشد و توسط سازندگان برنامه خندوانه عرضه شده است. شما می توانید با مراجعه به ادامه مطلب آخرین و جدیدترین ورژن اپلیکیشن خندوانه را به صورت رایگان با لینک مستقیم سایت دریافت نمایید.

ویژگی های اپلیکیشن خندوانه:

– کم حجم و سرگرم کننده

– امکان ثبت نام آسان و شرکت در خود برنامه تلویزیونی خندوانه

– دسترسی آسان و اطلاع داشتن به آخرین و جدیدترین اخبار خندوانه

– امکان مشاهده و دسترسی به جدیدرین عکس و ویدیوهای پشت صحنه برنامه خندوانه

– امکان شرکت مسابقه ادابازی و ایجاد یه سرگرمی جذابه و همزمان در مسابقه ادابازی خندوانه

– امکان لایک کردن برنامه های گذشته (در صورت پسندیدن برنامه لایک کنید)

– طراحی شده با محیط جذاب و شاد

 

تصاویری از برنامه:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-12994 size-thumbnail” title=”دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/khandevaneh-1.webp” alt=”دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-12995 size-thumbnail” title=”دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/khandevaneh-2.webp” alt=”دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-12996 size-thumbnail” title=”دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/khandevaneh-3.webp” alt=”دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-12997 size-thumbnail” title=”دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/khandevaneh-4.webp” alt=”دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود اپلیکیشن خندوانه برای گوشی اندروید – نسخه جدید برنامه خندوانه 1.13.3

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.