دانلود 4×4 Offroad Racing 1.5 – بازی ماشین سواری مسابقات آفرود اندروید

انتشار: 7 مهر 1396
ورژن: 1.5
اندروید: 2.3 به بالا
,
دانلود 4×4 Offroad Racing 1.5 – بازی ماشین سواری مسابقات آفرود اندروید

4×4 Offroad Racing بازی بسیار عالی در سبک بازی شبه سازی مسابقات ماشین سواری به شکل متفاوت می باشد که توسط استودیو بازی سازی i6 Games برای گوشی های اندروید طرحی و تولید شده است. خودروهای 4×4 خارج از محدوده خود را در یک جزیره جنگلی محصور استفاده می کنید که در آن شما می توانید از مانع های بزرگی عبور کنید، به رانندگی در محیط های تعاملی بپردازید و دریای جزیره شگفت انگیز را کشف کنید که شما را با جذابیت و چالش های بسیاری رو به رو خواهد کرد! همچنین شما در بازی شاهد عبور چالش انگیز از روستاهای کوچکی که در سرتاسر جزیره جنگلی وجود دارد خواهید بود. رانندگی عالی جذابیت و تجربه اتومبیل واقعی را به همراه خواهد داشت!

در بازی 4×4 Offroad Racing شما می توانید از یک گاراژ پر از اتومبیل با وسایل مختلف و برای ارتقاء و … انتخاب و استفاده کنید! شما در بازی قادر هستید آزادانه در هر کجا رانندگی کنید، هر کاری را انجام دهید و محیط زیست خارج از مرز را با 4×4 خود کنترل کنید که در نهایت می توان گفت بازی شما در گیر یک مسابقه جذاب با ماجراجویی می کند. انی بازی در مارکت گوگل پلی نزدیک به 10 میلیون بار دانلود شده است!

برخی از ویژگی های بازی 4×4 Offroad Racing

  • کم حجم با گرافیک مناسب
  • وجود چالش های جذاب و مختلف پرش ، دور زدن، سرعت و …
  • عبور از میان جنگ ها، بیان، پل هوایی و …
  • وجود یک گاراژ پر از اتومبیل های جذاب برای انتخاب
  • امکان ارتقاء ماشین ها برای افزایش قدرت و ویژگی ها
  • تجربه عالی از اتومبیل رانی

دانلود 4×4 Offroad Racing 1.5 – بازی ماشین سواری مسابقات آفرود اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.