دانلود App Builder 2018.110 – نرم افزار ساخت آسان اپلیکیشن برای موبایل

انتشار: 20 مرداد 1397
ورژن: 2018.110
دانلود App Builder 2018.110 – نرم افزار ساخت آسان اپلیکیشن برای موبایل

App Builder یکی از نرم افزار کاربردی در کامپیوتر مخصوص سیستم عامل ویندوز می باشد که طراحی شده در راستا ساخت آسان و سریع اپلیکیشن های موبایل از طریق کدنویسی نیمه اتوماتیک است. این نرم افزار به شما ساخت اپلیکیشن موبایل را در چند دقیقه می دهد که می توانید ویژگی و امکانات بسیاری اضافه کنی. راه های مختلف برای ساخت یک اپلیکیشن موبایل (مخصوصا برای سیستم عامل اندروید) وجود دارد که هر کدام از راه ها سختی خود را در بر دارند. راحت ترین راه برای ایجاد یک اپ و طراحی و ویرایش آن استفاده از نرم افزارهای موجود در این زمینه می باشد. App Builder یکی از بهترین ها در این زمینه است که از طریق برنامه نویسی html5 (اچ تی ام ال) این خدمات اپلیکیشن سازی را برای کاربران فراهم می کند.

HTML5 آسان تر است و کاربران چالش یا مشکلی برای ساخت و طرح بندی به طور کامل و قابل تنظیم اپ ساخته شده نخواهند داشت. در کل نرم افزار App Builder اسخت اپلیکیشن ها را راحت تر وآسان نموده است و از برنامه ریزی و گزینه ساده برخوردار می باشد که کاربران مبتدی نیز در این زمینه راحت تر می توانند کار کنند.

ویژگی های نرم افزا App Builder :

– کمک برای بازاریابی از طریق اپلیکیشن

– گزنیه حرفه ای و ساده برای طراحی و ساخت اپلیکیشن

– کم حجم بدن نیاز به مسلط به سواد خاضی

– ساخت سریع اپ در چند دقیقه

– ارائه تنظیمات برای اپلیکیشن

– قابل طراحی و انتخاب طرح بندی

دانلود App Builder 2018.110 – نرم افزار ساخت آسان اپلیکیشن برای موبایل

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.