دانلود برنامه رمزساز سپه برای اندروید – نسخه جدید 1.0

جدید دانلود برنامه رمزساز سپه برای اندروید – نسخه جدید 1.0

دانلود برنامه رمزساز سپه برای اندروید

تولید رمز یکبار مصرف برای حساب بانکی خود!

دانلود برنامه رمزساز سپه برای اندروید

رمزساز سپه یک نرم افزار اندروید و بسیار کاربردی می باشد که همانطور از نامش پیداست برای مخاطبین بانک سپه بوده و کاربران می توانند با استفاده از این برنامه رمزهای مختلف می توانید تولید کنید. برای ورورد به هر برنامه ای باید یک رمز به کار ببرید ، در همراه بانک سپه نیز همینطور است که رمزساز سپه به شما این امکان را می دهد تا با تولید رمزهای یکبار مصرف از امنیت اطلاعاتتان آسوده باشید. در اکثر مواقع برای نگهداری امن رمز‌ها، روشهای مختلفی پیشنهاد می شود که به یکی از این روش ها می تواند استفاده از رمز یک بار مصرف است. همانطور که مشخص است در این روش رمز را با وسیله رمز‌ساز تولید شود و هر رمز نیز فقط یک بار قابل استفاده است. رمز بعد این که یک بار استفاده شد، دیگر فاقد اعتبار بوده و امکان سوء استفاده از لحاظ های مختلف ندارد. اگر شما نیز از مخاطبین بانک سپه هستید، می توانید با استفاده از این برنامه رمز ساز ، رمزهای یکبار مصرف برای حساب بانکی خود تولید کنید!

ویژگی های برنامه رمزساز سپه :

– کم حجم و آسان برای استفاده بهره وری

– تولبید رمزهای یکبار مصرف با قابلیت استفاده

– بسیار کاربردی جهت حفظ امنیت حساب

 

نحوه استفاده از فعال ساز:

در ابتدا جهت فعالسازی رمزساز سپه نیاز به موارد و برخی اطلاعات بانکی حساب کاربر است که عبارت بوده از شماره مشتری، شماره سریال و رمز فعالسازی می باشد.

شما می توانید برای دسترسی به این اطلاعات به یکی از شعبه های بانکی مراجعه کنید تا بتوانید با واردکردن این اطلاعات به برنامه ، رمز پیش فرض را فعا کنید.

تصاویر

بخش دانلود

فرمت apk
نسخه 1.0
حجم کلی 1 مگابایت
نوع آنلاین
پسورد فایل‌های فشرده miladdownload.com
دانلود برنامه رمزساز سپه برای اندروید – نسخه جدید 1.0
گزارش خرابی راهنمای نصب کانال تلگرام
1 لایک

لینک کوتاه مطلب :

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

شما هم می توانید در گفتگوی این مطلب شرکت کنید