دانلود Hills Mania 1.3 – بازی ایرانی و رانندگی تپه های هیجانی اندروید

انتشار: 9 فروردین 1397
ورژن: 1.3
,
دانلود Hills Mania 1.3 – بازی ایرانی و رانندگی تپه های هیجانی اندروید

Hills Mania تپه های هیجانی یک بازی جذاب جدید و رایگان برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که توسط اسنودیو بازی سازی ایرانی AFRA GAMES طراحی و منتشر شده است. همانطور که از نام بازی پیداست شما در بازی به تپه نوردی با ماشین های بزرگ مانند که طراحی عالی دارند خواهید پرداخت و هر چقدر می توانید باید رانندگی کنید و رکورد خود را بالا ببرید. کوه های بزرگ که کنار آن ها پر از تپه های پر پیچ و خم است که در هنگام عبور از روی تپه ها باید ماشین خود را به خوبی کنترل کنید تا دچار آسیب دیدن ماشین از جمله چپ کردن نشید. البته هدف اصلی شما می تواند جمع آوری سکه ها نیز باشد که باید در عین رانندگی به جمع وآری سکه ها بپردازید.

ماشین های مختلف به همراه آیتم ها هیجانی در بازی وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از نیتروزن برای عبور از تپه های بلند می باشد. بدون شک شما نیز در بازی تحت تاثیر هیجان رانندگی قرار خواهی گرفت که برای عبور از تپه های بلند و خطرناک نیاز به چالش و تلاش بسیاری است که باید توان و مهارت های خود در این زمینه هیجانی به کار ببرید. بازی رانندگی تپه های هیجانی طراحی شده با فیزیک واقعی رانندگی با حجم کم بازی می باشد که علاوه بر این دارای کیفیت گرافیک بالایی می باشد.

ویژگی های بازی تپه های هیجانی

 • کم حجم و رایگان برای بازی
 • یک بازی امتیاز بی پایان از رکوردهای دست نیافتنی
 • وجود چالش های پرپیچ و خم  از تپه های بزرگ
 • امکان استفاده از نیترو برای عبور راحت تر از کوه ها
 • ماشین های مختلف و جذاب با طراحی های جذاب
 • گرافیک عاالی و زیبلا نسبت به حجم
 • طراحی شده با فیزیک واقع گرایانه

دانلود Hills Mania 1.3 – بازی ایرانی و رانندگی تپه های هیجانی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.