دانلود Merge Star : Adventure of a Merge Hero 1.3.1 – بازی ماجراجویی قهرمانان اندروید

انتشار: 2 تیر 1397
ورژن: 1.3.1
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Merge Star : Adventure of a Merge Hero 1.3.1 – بازی ماجراجویی قهرمانان اندروید

Merge Star : Adventure of a Merge Hero بازی نسبتا جدید در سبک ماجراجویی و سرگرم کننده میباشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی NANOO COMPANY Inc. برای سیستم عامل موبایل اندروید است. در یک زمان نه چندان دور، جنگجویی بود که بسیاری از مناطق را سفر کرده و با هیولاهای قدرتمند مواجه شده است. نیازی به نگرانی نبود، زیرا جنگجو با ادغام آیتم ها قدرتمندتر شد، ولی باز خطراتی وجود دارد که شما باید در این راه تصمیم و عهده گیر باشید تا جنگجوها را قدرتمندتر کنید. بیش از 140 اسلحه پنهان که عبارتند از سپرف هلمز و … در بازی وجود دارد که می توانید آن ها را پیدا کرده و مورد استفاده خود قرار دهید که امکان ارتقاء دادن نیز برای سلاح ها و حتی دیگر موارد وجود دارد! ارتقاء دادن جنگجوها محبوبترین موارد ارتقاء است! بازی Merge Star از گرافیک جذاب و با کیفیت بالا به همراه گیم پلی اعتیادآورد می باشد که کنترل های بصری و ساده ای را برای سرگرمی بیشتر بازیکنان به وجود می آورد.

ویژگی های بازی Merge Star : Adventure of a Merge Hero :

– گرافیک جذاب و صاف با کنترل های ساده

– ادغام 2 مورد برای گرفتن یک مورد قوی تر

– ادغام ستاره ها و اقلام شگفت آور

– بیش از 140 اسلحه پنهان برای کشف

– ارتقاء دادن جنگجو و کشف مناطق جدید

– و …

دانلود Merge Star : Adventure of a Merge Hero 1.3.1 – بازی ماجراجویی قهرمانان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.