دانلود Java SE Runtime Environment JRE 10.0.1 / 9.0.4 / 8.0.172 x86/x64 – نرم افزار جاوا برای ویندوز

انتشار: 30 اردیبهشت 1397
ورژن: مختلف
دانلود Java SE Runtime Environment JRE 10.0.1 / 9.0.4 / 8.0.172 x86/x64 – نرم افزار جاوا برای ویندوز

Java SE Runtime Environment JRE نرم افزاری رایگان و قدرتمند جهت اجرای صحیح و درست نرم افزار و بازی های نصب شده در سیستم عامل ویندوز می باشد. برخی از نرم افزار و بازی ها برای سیستم عامل ویندوز با برنانویسی قدرتمند جاوا طراحی شده است که شما می توانید با نصب نسخه مربوط نسبت به نیاز خود ، از کارکرد نرم افزار و اجرای بازی های نصب شده روی کامپیوتر خود اطمینان حاصل کنید. جاوا به شما این امکان را می دهد که بازی های آنلاین بپردازید، با افراد در سراسر جهان گپ بزنید، تصاویر را در 3D به صورت سه بعدی مشاهده کنید و … که برای اکثر کاربران نیاز و الزامبی می باشد که جاوا را در سیستم خود نصب کنند.

همچنین اگر از کاربرانی هستید که از این نرم افزار بهره می برید، لازم به ذکر است که باید در نظر داشته باشید به روز رسانی به آخرین نسخه جاوا امنیت سیستم شما را بهبود می بخشد، زیرا نسخه های قدیمی، آخرین به روزرسانی های امنیتی را شامل نمی شود. آخرین و جدیدترین ورژن از نرم افزارJava SE Runtime Environment JRE در نسخه های مختلف می توانید از ادامه مطلب با کیلیک بر روی لینک مستقیم هر کدام از آن ها به آسانی دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های نرم افزار Java SE Runtime Environment JRE :

– فراهم سازی بازی کردن آنلاین

– قادر به اجرا کردن نرم افزار و بازی هایی با کدنویسی جاوا

– بهبود وضعیت و عملکرد نرم افزار و اجرای بازی ها

– اضافه کردن برخی قابلیت و ویژگی ها به برنامه ها

– امکان مشاهده برخی از فایل ها از جمله تصاویر سه بعدی

– راه اندازی موتور جاوا در سیستم عامل ویندوز

– امکان پرداختن به برنامه نویسیس قدرتمند جاوا

– و …

 

دانلود Java SE Runtime Environment JRE 10.0.1 / 9.0.4 / 8.0.172 x86/x64 – نرم افزار جاوا برای ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.