دانلود HiSuite 8.0.1.301 – برنامه مدیریت آسان و سریع گوشی های هواوی

انتشار: 28 بهمن 1396
ورژن: 8.0.1.301
دانلود HiSuite 8.0.1.301 – برنامه مدیریت آسان و سریع گوشی های هواوی

گوشی های هواوی یکی از موبایل همراه هوشمند است که می توانید از طریق نرم افزار HiSuite گوشی هواوی خود را از لحاظ های مختلف و بسیار مدیریت کنید. این نرم افزار برای کامپیوتر و مخصوص سیستم عامل ویندوز است که شما می توانید آن را در کامپیوتر خود نصب کنید. با استفاده از نرم افزار میدریت گوشی هواوی به راحتی برنامه های موجود گوشی خود را مدیریت کنید (نصب، حذف و جا به جایی) یا حتی به پشتیبان گیری (نسخه بکاپ) از اطلاعات مهم گوشی خود، مانند مخاطبین، پیام ها، برنامه ها، تصاویر، فیلم ها و بسیاری دیگر بپردازید. البته به وییژگی های اشاره شده تنها بخشی از قابلیت های برنامه هستند و شما می توانید با نصب آن به همه ویژگی ها و قابلیت ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. نرم افزار HiSuite مخصوص مدیریت گوشی های شرکت هواوی می باشد و قادر به مدیریت دیگر گوشی ها نیست، البته از اکثر نسخه های ویندوز پشتیبانی می کند.

ویژگی های نرم افزار HiSuite

  • مشاهده کردن، حذف نمودن برنامه با امکان بروزرسانی و …
  • پشتیبان گیری از اطلاعات مهم گوشی مانند مخاطبین، پیام ها، برنامه ها،رسانه ها و …
  • امکان افزودن، حذف و ویرایش مخاطبین و مدیریت مخاطبین در گروه ها
  • امکان دریافت، ارسال و یا مدیریت پیام از یک کامپیوتر

دانلود HiSuite 8.0.1.301 – برنامه مدیریت آسان و سریع گوشی های هواوی

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.