دانلود Gladiator: Hero of the Arena 0.4.6 – بازی گلادیاتور: قهرمان آرنا برای اندروید

انتشار: 2 دی 1399
ورژن: 0.4.6
اندروید: 4.4 به بالا
, ,
دانلود Gladiator: Hero of the Arena 0.4.6 – بازی گلادیاتور: قهرمان آرنا برای اندروید

Gladiator: Hero of the Arena گلادیاتور: قهرمان آرنا یک بازی عالی سرگرم کننده منتشر شده در گوگلی پلی برای اندروید می باشد که توسط استودیو  Lion Studios مورد عرضه قرار گرفته است. شما به یک کلوسئوم گلادیاتور رومی در رم بازگشته اید! به هنگام رفتن مرحله مرکزی صحنه ، جمعیت هیجان زده با صدای بلند شما را تشویق می کنند. این یک مبارزه برای مرگ است و شما می خواهید برای بقا بجنگید و در غیر این صورت این آخرین نمایش شما در زمین خواهد بود. بهترین موقعیت را برای شروع پیدا کنید و از طریق آیتم های که بازی در اختیار شما قرار خواهد دارد ، مهارت های جدید کسب نمایید و خود را ارتقاء دهید. ارتقاء به سلاح های مختلف و در دیگر موارد می تواند شما را به پیروزی نزدیک کند.

بازی Gladiator صحنه های جذابی از گلادیاتورها را به نمایش خواهد گذاشت که شما نیز در خلق آن نقش ایفا خواهید کرد. صدای شن و ماسه و خاک را می شنوی. شما منتظر سر و صدایی از جمعیت هستید. شما برای ثروتمند شدن و مشهور شدن آماده باشید. با سلاح های خود آماده شوید ، شما در هر دور با حریف قدرتمندتری روبرو  خواهید شد و رفته رفته این موضوع سخت تر از قبل خواهد بود. بنابراین مطمئن شوید که استراتژی های خود را تنظیم کنید و اجازه بردن به حریفتونو ندید.

ویژگی های بازی Gladiator: Hero of the Arena :

 • طراحی مکانیک گیم پلی ساده اما اعتیاد آور
 • بازی آسان و چالشی از طریق هدف گذاری، تنظیم و پرتاب
 • فیزیک شگفت انگیز بازی
 • ارتقا دادن موراد مختلف جهت جذابیت و هیجان مبارزه ها
 • مجهز کردن خود به سلاح ها مختلف
 •  اقدام در زمان واقعی و بازی با دیگر کاربران از سراسر جهان به صورت آنلاین
 • و …

دانلود Gladiator: Hero of the Arena 0.4.6 – بازی گلادیاتور: قهرمان آرنا برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.