دانلود Test Your Android 6.0.2 – برنامه تست کامل و دقیق گوشی اندروید

انتشار: 24 اردیبهشت 1397
ورژن: 6.0.2
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Test Your Android 6.0.2 – برنامه تست کامل و دقیق گوشی اندروید

حتما برای شما نیز مواقعی پیش آماده است که به فکر تست کردن گوشی خود از لحظا های مختلف افتادید که این کار به نوعی مفید است چرا که می تونید از طریق تست کردن گوشی خود به مشکلات موجود سخت افزاری و نرم افزاری در موبایل خود پی ببرید و به حل کردن آن ها بپردازید. روش های مختلف جهت تست نمودن گوشی وجود دارد برخی از آن ها آسان و ساده است که نیاز به موارد خاصی ندارد و با چند کلیک به راحتی می توانید گوشی را به خوبی از لحظا های مختلف و مورد نیاز تست کنید. Test Your Android راه آسان برای تست کردن و بررسی مشکلات موبایل است که طراحی شده و قابل نصب بر روی سیستم عامل محبوب و پرطرفدار اندروید می باشد که قادر است دستگاه های اندروید را در کمترین زمان به صورت دقیق و کامل بررسی و تست کند.

این برنامه مفید و کاربردی قادر است مانیتور سیستم پردازنده، تست رنگ LCD با رفع حالت پیکسل معیوب، تست صدا و ارتعاش، تست دوربین عقب و جلو گوشی، چراغ قوه، تست صفحه نمایش لمسی، تست سنسور نور و اثر انگشت، شبکه حافظه گوشی، شبکه وای فای و … را تست کند که تنها از برخی پخش های گوشی می باشد و شما می توانید در ادامه تمام قسمت هایی که پشتیبانی می کند را مشاهده کند. برنامه Test Your Android علاوه بر اینکه قادر است تست کند ، می تواند اطلاعات مهم در مورد گوشی در اختیار شما قرار دهد که در بعضی از مواقع می تواند به کار شما بیاید. همچنین لازم به ذکر است که برنامه قارد است برخی از مشکلات را که در گوشی وجود دارد حل کند آن را از لحظا های مختلف بهنیه سازی نمایید که هر نرم افزاری قارد به این کار نیست!

قسمت های پشتیبانی شده توسط برنامه:

– تست مانیتور سیستم در زمان واقعی برای پردازنده

– تست رنگ LCD با قابلیت رفع حالت پیکسل معیوب

– تست صدا و ارتعاش

– تست دوربین عقب و جلو

– تست چراغ قوه موجود در گوشی

– تست صفحه لمسی موبایل

– تست سنسور نور

– تست اثر انگشت

– تست میکروفن

– تست Wi-Fi

– تست GPS

– تست شتاب دهنده موبایل

– سنسور مجاورت تست

– تست سنسور جاذبه

– تست سنسور فشار

– تست قطب نما

 

ویژگی های برنامه Test Your Android :

کم حجم و رایگان برای استفاده و بهره بردن

قابلیت بهینه سازی اکثر گوشی های اندروید

کاملا امن یدون ذخیره سازی اطلاعات کاربران

تونایی رفع پیکسل های معیوب

دانلود Test Your Android 6.0.2 – برنامه تست کامل و دقیق گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.