دانلود 7Zipper – File Explorer 3.10.30 – مدیریت فایل های فشرده هفت زیپر اندروید

انتشار: 19 شهریور 1397
ورژن: 3.10.30
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود 7Zipper – File Explorer 3.10.30 – مدیریت فایل های فشرده هفت زیپر اندروید

7Zipper – File Explorer یکی از اپلیکیشن های محبوب مدیریت فایل های فشرده برای دستگاه های اندرویدی می باشد که تا به حال در مارکت گوگل بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی دانلود شده است و از این رو امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را کسب کند! شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی یک ابزار فشرده سازی و استخراج فایل های فشرده قدرتمند را به وحود آورید. آرشیو های محبوب فشرده سازی از جمله zip, alz, egg, tar, tar.gz, tar.bz2, gz, bz2, rar, jar, 7z, lzh جهت استخراج یا فشرده سازی پیشتیبانی می کند. برنامه 7Zipper امکانات مختلفی را نیز در کنار فابلیت فشرده سازی به وجود می آورد که می توانید از آن ها نیز در برخی از موارد بهره ببرید که کاربردی نیز هستند! چند گزینه ای بودن، قابلیت (کپی، انتقال، چسباندن، باز کردن، تغییر نام، پاک کردن و …)، استفاده از کارت SDCard، قابلیت پشتیبان گیری، نمایشگر تصویر و … برخی از امکانات 7Zipper است که باعث قدرتمندتر شدن برنامه شده است.

ویژگی های برنامه 7Zipper – File Explorer :

– پشتیبانی از استخراج فایل های فشرده با فرمت های مختلف

– محیط چند گزینه ای متفاوت

– پشتیبانی از آرشیو فرمت های فشرده سازی zip, alz, egg, tar, tar.gz, tar.bz2, gz, bz2, rar, jar, 7z, lzh(z01, z02 …, zip.001, zip.002 ..)

– قابیلت کپی، انتقال، چسباندن …

– باز کردن، تغییر نام، پاک کردن فایل و پوشه

– نمایشگر تصویر با پشتیبانی از GIF گیف

– پشتیبانی از شبکه های مختلف

– دارا بودن جستجوگر

– حرفه ای و سریع

–  و …

دانلود 7Zipper – File Explorer 3.10.30 – مدیریت فایل های فشرده هفت زیپر اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.