دانلود اپلیکیشن حسابداری شخصی قیاس برای اندروید – نسخه جدید 6.3

انتشار: 12 اسفند 1397
ورژن: 6.3
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود اپلیکیشن حسابداری شخصی قیاس برای اندروید – نسخه جدید 6.3

حسابداری شخصی قیاس یکی از اپلیکیشن های ایرانی طراحی شده در زمینه مدرییت امور مالی می باشد که قابل استفاده در سیستم عامل اندروید است. در همین ابتدا لازم به ذکر است که این برنامه دارای دو نسخه رایگان و غیر رایگان می باشد که نسخه رایگان حسابداری شخصی همراه قیاس مناسب برای ثبت عملیات مالی روزمره افراد همچن شما است که با بهره مندی از بروزترین تکنولوژی های تولید نرم افزار برخوردار است. سادگی کاربری نرم افزار برای عمومیت جامعه و افراد بدون دانش حسابداری از ویژگی های آن به حساب می آید که در کل از هز لحاظ از جمله نمایش گزارشات نموداری از قابلیت های برجسته برخوردار است. در همین نسخه رایگان از برنامه قیاس شما می توانید تعریف نامحدود انواع حساب، بانک، هزینه، درآمد و اشخاص داشته باشید و مدیریت کامل بر روی آن ها.

بهترین نحوه نمایش از تراکنش ها را می توانید در نرم افزار شاهد باشید و از هر لحاظ به صورت کامل از جمله نمایش نموداری حسابهای بانکی، جیب، صندوق و حتی ترانکش های مالی بانکی از لحاظ های مختلف. در کل می توانید و به نوعی در نتیحه می توان گفت که امروزه با سر و کار داشتم اکثر افراد با حساب های مالی، مدریت آن ها را برای شما بسیار سخت می شود. شما می توانید با استفاده از حسابداری شخصی قیاس نهایت بهره را در این خصوص ببرید.

برخی از ویژگی های برنامه حسابداری شخصی قیاس :

– تعریف نامحدود انواع حساب، بانک، هزینه، درآمد و …

– طراحی شده با بهره وری از جدیدترین متد طراحی گوگل

– امکان بکاپ گیری از طریق دراپ باکس

– امکان گرفتن فایل خروجی Excel و یا PDF از آمار و گزارشات

– ثبت دریافت و پرداخت های روزانه

– نمایش نموداری حسابهای بانکی، جیب، صندوق و…

– امکان ثبت، یادآوری و پیش‌بینی طلب، بدهی، هزینه و درآمد

– نمایش مجموع هزینه و درآمد

– داشبورد مدیریتی با نمودارهای پیشرفته

 

دانلود اپلیکیشن حسابداری شخصی قیاس برای اندروید – نسخه جدید 6.3

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.