دانلود بازی تفننی کارواش کوچولو برای اندروید – نسخه جدید 8.0

انتشار: 23 اردیبهشت 1398
ورژن: 8.0
,
دانلود بازی تفننی کارواش کوچولو برای اندروید – نسخه جدید 8.0

کارواش کوچولو همانطور که از نامش پیداست بازی با گیم پلی شبیه سازی خدمات کارواش برای ماشین ها است که در آن شما می توانید یه کارواش کوچک برای خود در موبایل اندروید داشته باشید و از بازی لذت ببرید. شما در بازی ماشین های مختلف از جمله ایرانی را به شستشو قرار می دید و می توانید از این طریق آن ها پول کسب کنید و امکانات کارواش را افزایش دهید. شما همچنین می توانید ماشین خود را بخرید و آن راصافکاری یا بشورید. حتما برای شما نیز جذاب خواهد بود که با ماشین تمیز در خیابان های تهران به رانندگی بپردازید! در بازی می توانید شاهد ماشین های مختلف ایرانی و خارجی از جمله پراید، سمند، پیکان، بنز، رونیز و … باشید که جذابیت و تنوع عالی را جهت لذت بردن از گیم پلی فراهم می کنند. اگر شما هم دوستدار بازی های مدیریت کارواش هستید، می توانید این بازی را انجام دهید!

برخی از ویژگی های بازی کارواش کوچولو  :

– کم حجم و طرحی جذاب با محل های ایرانی

– وجود ماشین های مختلف ایرانی از جمله پراید، سمتد و …

– امکان صافکاری کردن ماشین ها

– ماشین رانی در خیابان های تهران

– باز کردن و ارتقاء برخی از موارد

دانلود بازی تفننی کارواش کوچولو برای اندروید – نسخه جدید 8.0

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.