دانلود Choopan 1.4 – بازی فکری و ایرانی چوپان برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 18 خرداد 1397
ورژن: 1.4
,
دانلود Choopan 1.4 – بازی فکری و ایرانی چوپان برای اندروید – نسخه جدید

Choopan چوپان بازی جدید برای سیستم عامل اندروید از سوی استودیو بازی سازی ایرانی یونیدس طراحی و توسعه یافته است. در بازی شاهد یک شخصیت های جذاب و بامزه از جمله چوپان خواهید بود که او در حال هدایت گله گوسفندان خود می باشد! شما باید کلماتی که در مسیر او قرار می گیرند را حدس بزنید تا بتوانید راه جدید را برای رسیدن به گوسفندانش را باز کنید. چوپان حیوانات خود را گم کرده است، باید به او کمک کنید تا در مسیرهای مختلف با حدس کلمات بتواند گوسفندان را در وسط بیابان پیدا کنید و محبوبیت عالی را بین روستایینان بدست آورد. محیط بازی طراحی شده به سبک ایرانی است که جذابیت محلی و خاصی به بازی داده است که در طی طول بازی با شخصیت های ایرانی سر و کار خواهید داشت.

چوپان درای سطوح بسیاری زیادی به جذابیت و سرگرمی فوق العاده است که در آن باید سعی کنید با حدس کلمات هر یک ماموریت های چوپان را انجام دهید و تکمیل کنید. همچنین بازی یک گیم پلی پازل و عالی را که باعث افزایش هوش و دقت می شود در قالب یک بازی متفاوت نمایش می دهد که می توانید جذابیت بیشتر را برای کاربران فراهم کند! بازی چوبان از گرافیک و تصاویر دیدنی و با کیفیت برخوردار است که می توانید از گیم پلی سرگرم کننده و اعتیادآوری که دارد نهایت لذت را ببرید!

ویژگی های بازی چوپان :

– جمع آوری بسیاری از گوسفندان از طریق یافتن کلمات

– کسب محبوبیت بین مردم برای گرفتن کسب و کار بیشتر

– محیط کاملا ایرانی از شخصت های جذاب و بامزه از جمله چوپان

– بسیاری از مراحل متنوع عالی و سرگرم کننده

– گرافیک زیبا و دیدنی از محیط های مختلف بازی

– تقویت هوش، تمرکز و حافظه از طریق چالش ذهنی در یافتن کلمات

– وجود بی شماری از کلمه برای یافتن

– و …

دانلود Choopan 1.4 – بازی فکری و ایرانی چوپان برای اندروید – نسخه جدید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (2 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.