دانلود بازی ایرانی و آموزشی قطار شادی برای اندروید – نسخه جدید

دانلود بازی ایرانی و آموزشی قطار شادی برای اندروید – نسخه جدید

قطار شادی یکی از بازی های محبوب و آموزشی ایرانی برای موبایل اندروید است که در مارکت کافه بازار بیش از 200 هزار نصب فعال را به خود اختصاص داده است! این بازی دارای 15 بازی مختلف ، یعنی یک بازی با مجموعه بازی های آموزشی می باشد. بازی هادر زمینه اعداد ، اشکال هندسی و اعضای بدن می باشند که برای کودکان بسیاری مناسب است. بازی توی این مجموعه عبارتند از بازی ساخت آدمک، تلفن کودک، بازی فروشگاه، بازی پازل، بازی اعداد ترتیبی، بازی بادکنک ها، بازی حافظه، بازی تمرین نوشتن، بازی حدس شکل، بازی روباه و خرگوش، در آخر نیز بازی ساعت که هرکدام از بازی های نام برده شده جذابیت و سرگرمی خاص خودشان را دارند.

بخاطر متفاوت بودن بازی ها در این اپ گیم ، کودک از بازی هاخسته نمی شود و دائم درحال تعویض بازی ها است که یکی از ویژگی ها این مجموعه بازی قطار شادی به حساب می آید. هر کدام از بازی ها ویژگی و امکانات مختلف را برای بازیکن ارائه می دهند که نحوه بازی ها و گیم پلی بسیار متفاوت بوده و وقت آن ها از یک سیستم بازی آموزشی و سرگرمی اصلی بهره می برند. بازی قطار شادی از حجم کم و کیفیت گرافیک بالا و متناسب برخوردار است که آخرین و جدیدترین ورژن آن در ادامه مطلب با لینک مستقیم قرار گرفته است.

ویژگی های بازی قطار شادی

  • کم حجم و رایگان برای بازی
  • بازی های کاربردی و آموزشی مفید برای کودکان
  • داشتن 14 نوع بازی مختلف
  • گرافیک کارتونی و متناسب

 

معرفی برخی از بازیهای موجود در قطار شادی

1. ساخت آدمک: امکان ساخت آدمک را از طریق کنار هم گذاشتن اعضای بدن را فراهم می کند.

2. بازی فروشگاه: این بخش از طراحی شاد و زیباست برخوردار است که هدف از این بازی افزایش دید ریاضی و مفهوم جمع و تفریق در کودکان است.

3. بازی پازل: این بازی قدرت خلاقیت را از طریق ساخت تصویر با استفاده از اشکال هندسی در کودکان بالا برده؛ علاوه بر این باعث افزایش دید هندسی در کودک نیز می شود.

4. بازی حافظه: بازی جهت افزایش توانایی حافظه ازطریق سرگرمی است.

5. بازی تمرین نوشتن: یه تخت سیاه مجازی شبیه سازی میکند و از طریق گوشی هوشمند امکان تمرین نوشتن را می دهد.

بخش دانلود

فرمتapk
نسخه2.5.5
حجم کلی34 مگابایت
نسخه اندروید4.1 به بالا
پسورد فایل‌های فشردهmiladdownload.com
گزارش خرابی راهنمای نصب کانال تلگرام
12 لایک

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری
پاسخ دهید

شما هم می توانید در گفتگوی این مطلب شرکت کنید