دانلود اپلیکیشن اخبار پرسپولیس برای اندروید – اخبار، عکس ها و ویدئوها

انتشار: 21 بهمن 1397
ورژن: 4.4
دانلود اپلیکیشن اخبار پرسپولیس برای اندروید – اخبار، عکس ها و ویدئوها

پرسپولیس یکی تیم های محبوب ایرانی می باشد که طرفداران بسیاری دارد که از لحاظ اخبار و غیره این باشگاه فوتبالی را دنبال می کنند. پرسپولیس یکی تیم های فوتبالی و محبوب ایرانی می‌باشد که دارای طرفداران میلیونی است و یکی از قدیمی ترین تیم ها در فوتبال ایران به حساب می آید. اپلیکیشن اخبار پرسپولیس فوتبال اختصاص داده شده به باشگاه پرسپولیس و بحران و شما با استفاده از آن میتوانید اخبار اطلاعیه ها مقالات ویدیو ها عکس ها و بسیاری دیگر از موارد دسترسی پیدا کنید و به آنها مربوط به باشگاه پرسپولیس می باشد. این اپلیکیشن حجم کم برخوردار می باشد و در مارکت اندروید کافه‌بازار ایرانی توانسته نصب فعال بیش از ۸۰ هزار را به خود اختصاص دهد که این نشانه پرطرفدار بودن این برنامه بین طرفداران باشگاه است.

لازم به ذکر است که این اپلیکیشن طراحی شده توسط گروه ارتش سرخ یعنی هواداران پرسپولیس اگر شما نیز یکی از طرفداران بخصوص و پرشور پرسپولیس هستید می توانید این اپلیکیشن را از ادامه مطلب با لینک مستقیم از طریق یک کلیک ساده دانلود و مورد بهره قرار دهید که با عکس و ویدیو ها و مقالات موجود در برنامه سرگرم شوید.

برخی از ویژگی و امکانات اپلیکیشن اخبار پرسپولیس:

– کم حجم و با محیط محیط پرسپولیسی

– به روز رسانی دقیق و سریع اخبار و مقالات این مرد به باشگاه و تیم پرسپولیس

– دسترسی آسان به مقالات اخبار ویدیو ها وکس ها در باشگاه

– رایگان و طراحی شده مخصوصا داران پرسپولیس

– و …

دانلود اپلیکیشن اخبار پرسپولیس برای اندروید – اخبار، عکس ها و ویدئوها

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (2 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.