دانلود برنامه الا – جدیدترین نسخه اپلیکیشن کمک درسی آلا برای اندروید

دانلود برنامه الا – جدیدترین نسخه اپلیکیشن کمک درسی آلا برای اندروید

دانلود برنامه الا را دانش آموزان از دست ندهند چون یکی از اپلیکیشن های رایگان کمک درسی برای دانش آموزان سال آخری و کنکوری می باشد که شامل دهم، یازدهم و دوازدهم دبیرستان می شود و نظام قدیمی ها هم قادر خواهند بود از آن بهره مند شوند. برنامه آلا توسط دانشگاه صنعت شریف ارائه شده و در موبایل های هوشمند اندروید قابل اجرا است. البته لازم به ذکر است که می توانید برنامه را در رایانه نیز اجرا نمایید که ما در ادامه به روش انجام آن خواهیم پرداخت.

دانلود برنامه الا و معرفی اجمالی آن در ادامه

در این اپ کمک آموزشی مباحث از صفر و پایه  یعنی از 0 تا 100 برای کلیه دروس مورد بررسی قرار می گیرد و تا مباحث پیشرفته کنکور ادامه می یابد بعلاوه در این برنامه جزوه و آزمون هم قرار گرفته است که در این موارد نیز نیاز شما را برطرف خواهد نمود و بسیار کاربردی می باشد.

کاربران می توانند با نصب این برنامه در موبایل خود به بسیاری از ویدیوهای آموزش دست یابند که در هر ویدیو شاهد استادهای با تجربه برای تدریس دروس خواهید بود. اگر شما نیز یکی از دانش آموزان دبیرستان یا کنکوری هستید می توانید با مشاهده ویدیوهای ارائه شده رایگان سطح حلیات و درسی خود را به شدت افزایش دهید و ایرادات درسی از جمله در درس های ریاضی، شیمی، فیزیک و … را رفع نمایید.

الزامات استفاده از اپ الا

لازم به ذکر می باشد که برنامه آلا در ابتدای نصب از شما یک شماره تماس و کد ملی می خواهد که برای ورود و استفاده از برنامه الزامی می باشد و می بایست بعد از نصب کردن برنامه و وارد نمودن شماره تماس تلفن همراه و کد ملی شماره تماس خود را از داخل برنامه تایید کنید که این کار با ارسال شدن یک پیامک و وارد نمودن کد چند رقمی به سادگی قابل انجام می باشد.

دسته بندی های موضوعی مختلف برای مقاطع تحصیلی

نرم افزار آلا دارای دسته بندی های موضوعی مختلفی برای مقاطع تحصیلی (پایه دهم، یازدهم، متوسطه اول، کنکور نظام جدید…) و دروس مختلف می باشد که به سادگی در اولین بخش ورود به برنامه قابل دسترسی و مشاهده است که می توانید با توجه به نیاز خود آنها را به صورت کاملاً رایگان مشاهده کنید.

هر مبحث نیز در الاء با شماره گذاری و ترتیب آموزش داده شده است و همه چیز یکپارچه و عالی است و این شماره گذاری از گنگ بودن ترتیب بندی جلوگیری می کند و دانش آموزش به ترتیب شماره های بکار رفته در پارت های آموزشی برنامه قادر خواهد بود آموزش ها را از صفر تا صد با لذت بیشتری دنبال کند و مسیر موفقیت بلند تری را برای خود رقم بزند.

قابلیت دانلود فیلم های آموزشی در برنامه قابل دانلود آلا

در نرم افزار مذکور می توانید فیلم های آموزشی را بطور دلخواه خود آنلاین تماشا کنید یا هم این که آنها را دانلود کرده و در گوشی و موبایل اندروید خود به نمایش در آورید. یه نکته این که برای هر آموزش ارائه شده در برنامه سه کیفیت مختلف (کیفیت عالی، کیفیت خوب و کیفیت متوسط) برای دانلود در نظر گرفته شده است که می توانید بسته به سرعت اینترنت مصرفی خود مناسب ترین کیفیت را برای دانلود انتخاب نمایید.

امکان اشتراک گذاری، نشانه گذاری و نمایش خلاصه آموزش

در هر بخش از مباحث آموزشی دروس کاربران علاوه بر آموزش، قبل آموزش ویدیویی خلاصه ای از مبحثی که مورد بررسی و آموزش قرار گرفته رو بصورت متن در صفحه برنامه مشاهده خواهند کرد و این بخش یکی از مواردی است که خواستیم در اینجا بیان کنیم.

افزون بر این می توانید قسمت های رایگان آلاء را از خود برنامه مستقیماً به اشتراک بگذارید و دوستان خود را از آموزش مورد پسند خود بهره مند سازید.

یک بخش جذاب و بسیار کاربردی نیز در این برنامه وجود دارد که برای نشانه گذاری فیلم ها کاربرد دارد. یعنی با استفاده از آن قابلیت می توانید براحتی با یک کلیک آموزش دلخواه خود را به لیست مورد علاقه های خود اضافه کنید و در موقع نیاز به آن دسترسی سریعی داشته باشید که این در مواقعی خوب است که میخواهید آموزشی را چند بار ببینید یا مثلاً آموزشی را ندیده اید و میخواهید در آینده آن را یاد بگیرید این ویژگی خلاصه در این گونه موارد به کار شما خواهد آمد.

برخی بخش های مباحث دارای جزوات نیز می باشد که در قالب PDF تهیه شده اند که آنها نیز همانند فیلم های آموزشی الا به رایگان قابل دریافت هستند.

 

برنامه آلا که توسط برنامه نویسان این مرز و بوم توسعه داده شده است دارای سه قسمت اصلی و مهم می باشد که به شرح زیر می باشد:

 

بخش های متنوع برنامه اندروید الا برای پیشرفت در دروس

از بخش های جالب برنامه آلا قسمت کارگاه های نکته و آمادگی و تست می باشد که کاملاً برای استفاده رایگان در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است. این به معنی این است که بیش از 6 هزار ساعت فیلم آموزشی و درسی رایگان قرار گرفته است بعلاوه کلی جزوه برای پیشرفت در درسها. همچنین یادآور شویم که در کارگاه های نکته و تست با حل تست ها مهارت تست زنی شما دانش آموزان به خوبی رشد خواهد کرد.

در تمام دوره های آموزشی اپلیکیشن آلا مفاهیم درسی بدور از حاشیه گویی و گنگ بودن کاملاً مفهومی و عمیق برای دوستداران آموزش به خدمت آنها ارائه می گردد.

انجمن برنامه الا برای رفع مشکلات درسی

آلا دارای انجمنی می باشد که می توانید در انجمن پرسش ها و سوالات خود و بسیاری دیگر از مشکلات درسی را با کمک گرفتن از دیگر دانشجویان عضو آلا حل نمایید و آن ها را مرتفع کنید. در انجمن می توانید به سوالات دیگر دانش آموزان پاسخ دهید و تجربیات خود را با آن ها به اشتراک بگذارید و هم مسیر موفقیت با آنها باشید.

انجمن آلا یک بخش رایگان و بسیار کاربردی است که ضروری می باشد در صورت داشتن سوال از آن حتماً استفاده کنید و سوال خود را برای رسیدن به جواب آن به اشتراک بگذارید.

جالب است بدانید که در انجمن سایت برنامه آلا می توانید به سادگی و به سرعت از طریق یک ثبت نام ساده عضو شده و در آن فعالیت خودتان را شروع کنید که آلاخونه | شبکه اجتماعی آلاء همان انجمن سایت می باشد که از طریق آن می توانید یک پست ارسال کنید یا به دیگران پاسخ دهید.

مثل تصویر زیر همانند سایر دانش آموزان می توانید برای خودتان عکس پروفایل تعیین کنید، میزان رای و دیدگاه و بازدیدها را از پست خود مشاهده کنید. و بسیاری موارد دیگر نیز قابل انجام خواهد بود.

انجمن برنامه آلا

همایش های برنامه الاء اندروید

بخشی از برنامه است که مطالب خوانده شده مرور و جمع بندی بشه برای بهتر بخاطر سپردن مباحث و تثبیت چیزهایی که آموخته شده در طی دوره آموزش.

این همایش ها با هزینه اندکی قرار داده شده است تا شما با آنها سریع رشد کنید و هم این که آلاء با این هزینه های اندک بتواند رایگان بودن خود را حفظ کند و در مسیر توسعه آموزش خود را ارتقاء دهد.

از این موارد که بگذریم هر روز یا هر هفته کلی فیلم جذاب آموزشی به آلا اضافه می گردد که می تواند برای آینده دانش آموزان سرنوشت ساز باشد. امید است با یاری خدا و تلاش مستمر، دانش آموزان بتوانند در این مسیر پر فراز و نشیب آموزشی به موفقیت دست یابند و خود را به قله های بالای علم و دانش نزدیک و نزدیک تر کنند.

البته علاوه بر این شما آموزش های ویدیو که می توانید از فصل های مختلف در درس های متفاوت مشاهده نمایید، می توانید از تخته خاک استفاده کنید و آزمون های مختلف را بدهید و دانسته های خود را به همراه مهارت های درسی به اجرا بگذارید و خودتان را بسنجید. در کل اگر شما هم یکی از دانش آموزان کنکوری هستید یا میخواهید خودتان را برای کنکور آینده آماده کنید پیشنهاد می کنیم، حتما از این اپلیکیشن (آلاء – تخته خاک) استفاده کنید و از آن نهایت بهره را ببرید.

آیا به دانلود و نصب آلا در ویندوز کامپیوتر و لپ تاپ نیاز دارید؟

متاسفانه آلا صرفاً برای استفاده در گوشی اندروید تولید شده است و برای رایانه و نسخه های مختلف آن مانند ویندوز 7، 8، 10 توسعه داده نشده است. اما ما یک راهکار خیلی ساده و آسان را برای نصب الا روی کامپیوتر به شما پیشنهاد می کنیم.

برای این که بتوانید برنامه آلا را در کامپیوتر خود اجرا و استفاده نمایید می بایست از نرم افزارهای شبیه سازی مثل نرم افزار نرم افزار BlueStacks زیر استفاده کنید که یکی از قدرتمندترین ها در زمینه شبیه سازی اندروید می باشند و این کار را برای شما به راحتی انجام می دهند و این نرم افزار را با لینک مستقیم می توانید از سایت برای نصب و اجرای برنامه آلا دریافت کنید.

ماه نما و اطلاعات کاربری برنامه آلا

یک بخش ویژه برای کاربران برنامه الا تدارک دیده شده است به نام ماه نما که در آن کاربران عضو شده در این برنامه درسی می توانند اطلاعات تکمیلی خود را نظیر نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی، ایمیل، آدرس محل سکونت و سایر موارد را پر نمایند که همه این اطلاعاتی که تکمیل می شود در خریدهای آینده ممکن است استفاده شود.

پشتیبانی کامل از سوالات درسی و کلاٌ همه چیز!

در خیلی موارد حتی برای دانش آموزان زرنگ و باهوش و استعداد بالا ممکن است سوال درسی پیش بیاید یا ممکن است بخواهید مسائلی که در درس با آنها مواجه شده اید را با دیگران به اشتراک بگذارید و به پاسخ برسید. در اینجاست که انجمن الا در کنار شماست تا علاوه بر استفاده از این انجمن برای رفع مسائل درسی با دیگران از داخل برنامه نیز به ارسال تیکت و اشتراک گذاری مسائل مربوطه به برنامه یا سایر موارد باشید. پشتیبانی این برنامه شما را تنها نخواهد گذاشت و اگر بخواهید می توانید از انجمن آلا که از سراسر کشور عضو دارد و دانش آموزان زیادی در آن فعالیت دارند کمک بگیرید و قطعاً کسی به کمک شما خواهد آمد نگران نباشید!

همونطوری هم که در یکی از پاراگراف های بالا گفتیم انجمن الا از داخل خود برنامه قابل دستیابی است و نیازی به باز کردن سایت نیست هر چند که از سایت هم میتونید استفاده کنید ولی برنامه راحتره.

مدرسه آنلاین الا دارای بخش ستارگان عدالت آموزشی آلاء – کنکور 1400 که در اون با رتبه های برتر الاء مصاحبه انجام می شود. که می توانید از تجربه های رتبه های برتر کنکور بصورت کاملاً رایگان بهره ببرید و لذت شیرینی متفاوت رتبه برتر بودن را بچشید.

منابع اطلاع رسانی رسمی انشار دهنده برنامه آلا

دانلود برنامه الا از سایت رسمی آلا به این نشانی قابل دسترس است و در آن می توانید به بی نهایت فیلم آموزشی درسی دسترسی داشته باشید و برای دسترسی یافتن به کانال تلگرام آلاء به این لینک بروید.

برنامه آلا در google play نیز انتشار یافته است که از این لینک می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

تصاویر اپلیکیشن رایگان آلاء نسخه گوشی اندروید

در بخش پایین ما تصاویری از محیط کاربری این برنامه محبوب اندرویدی پرطرفدار بین محصلان ایرانی را گردهم آورده ایم که صفحات مختلف برنامه در آن قرار گرفته است تا کمی بیشتر با برنامه آشنایی پیدا کنید و می توانید با زوم کردن روی هر کدام از آنها با اندازه بزرگتری تصاویر را مشاهده کنید.

 

صفحه بعد از نصب: (که در این بخش میبایست اطلاعات درخواستی برنامه وارد شود.)

صفحه اصلی اپلیکیشن الا

عکس مجموعه فیلم های دروس: (که در اینجا مثلاً هست: مشتق ریاضی تجربی-نباخته)

بخش فیلم های اپ آموزشی برنامه آلاء

تصویر قسمت ورود برنامه:

صفحه اصلی مدرسه آنلاین الاء

تصویر پروفایل کاربری:

پروفایل کاربری برنامه دانلودی آلاء

برخی ویژگی های برنامه آلا

 • کم حجم با امکانات رایگان برای استفاده
 • تدریس کنکوری درس ها به صورت آسان و صحیح
 • وجود ویدیوهای آموزشی کامل برای هر فصل از هر درس
 • تدریس درس های فیزیک، شیمی و ریاضی تجربی و ریاضی فیزیک
 • وجود استادان دانسته و با تجربه برای تدریس دروس مختلف
 • داشتن کلیه مجوزهای لازمه مانند اینماد و نماد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
 • داشتن انجمن با وجود آلایی های سراسر کشور برای پرسش و پاسخ
 • آزمون های مختلف برای تست  سنجش مهارت های درسی
 • قابلیت فیلتر کردن بر اساس نظام آموزشی قدیم و جدید و همچنین فیلتر سازی بر اساس موارد کاربردی
 • دارای پرفایل کاربری مخصوص هر کاربر و قابلیت دسترسی به محصولات خریداری شده در هر زمان
 • امکان واریز پول به کیف پول برنامه برای خرید در آینده از طریق آن
 • دارای بخش قوانین و مقررات که از طریق پروفایل کاربری قابل دسترسی می باشد.
 • دارا بودن ویژگی تنظیم پوسته سیاه و سفید محیط کاربری
 • قابلیت تنظیم تصویر پروفایل دلخواه
 • قابلیت دسترسی به انجمن آلا از داخل برنامه با بخش بندی های متنوع و کاربردی

تغییرات نسخه 5.1.1 اپلیکیشن دانلودی آلا

 • رابط کاربری اپ کاملاً بهبود و ارتقاء یافته است.
 • تم دارک یا به اصطلاح پوسته سیاه افزوده شده که قابل تغییر و تنظیم است.
 • قابلیت نشانه گذاری برای فیلم ها، مجموعه ها و محصولات از این نسخه میسر می باشد.
 • جهت نمایش و ویرایش مشخصات کاربر صفحه ماه نما افزوده شده است.
 • قابلیت جذاب و پرطرفدار ارسال و نمایش تیکت پشتیبانی افزوده شده است.
 • نسخه اولیه زمان کوب فیلم ها و تلسکوپ آلاء اضافه گردیده.
 • صفحه محصولات و جزوه های من بعلاوه صفحه داشبورد من باز طراحی شده است.
 • ویژگی مهم تغییر شماره موبایل از این نسخه به بعد امکانپذیر می باشد که در نسخه های قبلی این قابلیت وجود نداشت.
 • مشکلات نسخه قبلی برنامه که توسط کابران این برنامه گزارش شده بودند رفع گردیده است.

بخش دانلود

فرمتapk
نسخه5.1.1
نسخه اندروید4.1 به بالا
نوعآنلاین
پسورد فایل‌های فشردهmiladdownload.com
گزارش خرابی راهنمای نصب کانال تلگرام
192 لایک

لینک کوتاه مطلب :

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری
پاسخ دهید

شما هم می توانید در گفتگوی این مطلب شرکت کنید

*

code

 • آریان دی 1400 پاسخ

  واقعا مرسی بهترین هستید❤

  • ابولفضل دی 1400 پاسخ

   سلام. خواهش می کنم نظر لطف شماست.

 • zara آبان 1400 پاسخ

  من کدملی و شمار تلفن میزنم ولی اصلا هیچی نمیاد باز کلمه ورد میاد میزنم دوباره میاد
  چیکار کنم نصب بشه؟

  • ابولفضل آبان 1400 پاسخ

   سلام. به ندرت چنین موردی پیش میاد.
   برای گزارش این مشکل و درخواست راهنمایی به این صفحه مراجعه کنید و با مدیران آلا تماس حاصل کنید.
   شماره تماس موجود می باشد.

 • میترا مهر 1400 پاسخ
  A11 - 11

  سلام بعد از این که اطلاعت رو میزنم می نویسه منبع درخواستی پیدا نشد نمی دونم چیکارش کنم
  لطفا راهنمایی کنید

  • ابولفضل مهر 1400 پاسخ

   سلام. از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید و vpn روشن نباشد. در انجمن آلا این مشکل را در جریان بزارید.

 • علی شهریور 1400 پاسخ
  J7pro - 9.0

  گوشی من برنامه رو نصب نمیکنه مشکل از کجاست ممنونمیشم راهنمایی کنید باتشکر .

  • ابولفضل شهریور 1400 پاسخ

   سلام. ممکنه برنامه با نسخه اندروید سازگاری نداشته باشد.

 • M شهریور 1400 پاسخ
  سامسونگ - A8

  بعد از اینکه اطلاعات رو میزنم و روی ثبت نام میزنم می نویسه منبع درخواستی پیدا نشد

  • ابولفضل شهریور 1400 پاسخ

   سلام. نسخه برنامه بروزرسانی شد می تواند با آخرین نسخه منتشر شده تست کنید.

 • دنا بهمن 1399 پاسخ

  لینک خرابهههعه

  • امیرمهدی بهمن 1399 پاسخ

   لینک درستِ و هیچ مشکلی نداره.

 • فاطمه دی 1399 پاسخ

  چرا برنامه برای من باز نمیشه ؟ دانلود کردم ،نصب کردم واردم شدم ولی وسطاش متوقف میشه

 • فاطمه دی 1399 پاسخ

  لطفا لینک نسخه ی ویندوز رو هم بزارید

  • امیرمهدی بهمن 1399 پاسخ

   چشم ، حتما اگه تو آینده توسط سازنده عرضه بشه ، رو سایت قرار خواهد گرفت.

 • فرزانه آذر 1399 پاسخ
  اندروید -

  سلام
  واسه من قبلا داشتم نسخه جدید رو اما یه مدتی بالا نمی آورد همه فیلم های تدریس رو بعد حذف کردم
  اما الان نسخه جدیدش برام نصب نمیشه قدیمی نصب میشه اما اونم همه فیلم ها رو بالا نمیاره
  چکار کنم ؟؟

 • پوریا آبان 1399 پاسخ
  Samsung galaxy j2 core - 8

  هرکسی که آیفون داره یا با ویندوز نمی تونه آلاء رو نصب کنه میتونه از سایتش دانلود کنه
  allatv.ir

 • Sahar مهر 1399 پاسخ
  سامسونگ - جدید

  اتباع چگونه باید ثبت نام کنند
  لطفاراهنمایی کنین

  • امیرمهدی بهمن 1399 پاسخ

   ما در این مورد اطلاعی نداریم، امیدوارم دوستان کمکتون کنن.

 • Sahar مهر 1399 پاسخ
  سامسونگ - جدید

  اتباع چگونه باید ثبت نام کنندکدملی اتباع رو قبول نمیکنه
  لطفاراهنمایی کنین

 • Nazanin شهریور 1399 پاسخ
  هانر - 3

  چرا میگه با دستگاه شما سازگاری نداره چیکار کنم؟

 • s مرداد 1399 پاسخ
  هواوی g511 - 4.2.2

  میرم توش همون اول اخطار میده میگه متاسفانه متوقف شد

 • zahra مرداد 1399 پاسخ
  - نسخه ویندوز

  سلام ببخشید نسخه ویندوز هنوز نداره؟؟؟؟/؟؟

  • امیرمهدی بهمن 1399 پاسخ

   سلام خیر.

 • بابک تیر 1399 پاسخ

  نسخه ویندوز نداره؟؟؟

  • امیرمهدی بهمن 1399 پاسخ

   خیر.

 • امیرمهدی خرداد 1399 پاسخ

  درست شد.

 • yalda اردیبهشت 1399 پاسخ

  این برنامه نسخه ویندوز نداره ؟؟؟
  گزینه های نصبش هم خرابه!

  • امیرمهدی خرداد 1399 پاسخ

   خیر نسخه ویندوز فعلا نداره.

   • سارا دی 1399 پاسخ

    چرا نسخه ویندوز نداره؟؟؟

 • Zahra دی 1398 پاسخ

  سلام لطفا نسخه ایفون هم بزارید .خیلیا اندروید ندارن

  • امیرمهدی دی 1398 پاسخ

   سلام، متاسفانه برنامه دارای نسخه آیفون نیست!

 • فرهاد آذر 1398 پاسخ

  لینک خرابه

  • امیرمهدی خرداد 1399 پاسخ

   اصلاح شد.