آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام – (آموزش تصویری و کامل)

جدید آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام – (آموزش تصویری و کامل)

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام به آسانی و سادگی

آموزش تصویری به همراه توصیحات کامل

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام به آسانی و سادگی

Telegram تلگرام یکی از بهترین ها و پرطرفدارترین ها در بین مسنجرها است که از امکانات و جذابیت بالایی بخوردار است و در کشور ایران نیز به محبوبیت بیش از حد رسیده است. از امکانات این پیام رسان می تواند به رابط کاربری ع الی و کاربر پسند، امکان بر قراری تماس صوتی، کاملا رایگان بودن، ایجاد کانال و … اشاره نمود که تنها از بخشی ویژگی های پیان رسان می باشد. در نسخه های جدیدتر تلگرام امکان به نام لینک دار کردن متن به برنامه اضافه شده است که این امکان را در کل فراهم نموده است تا کاربران بتوانند پخش های مختلف از یک متن یا متن کامل را لینک دار کنند و لینکی بهش بدن. در این مطلب قصد قرار دادن آموزش لینکدار کردن متن در تگلرام را داریم که این آموزش تصویری است و هر کاربری می تواند به آسانی از طریق آن متن ها در تلگرام قبل از ارسال لینک دار کند.

 

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام :

 

1. در ابتدا لازم به ذکر است که حتما باید از آخرین و جدیدترین نسخه پیام رسان تلگرام استفاده کنید! برای دانلود کردن پیام رسان تلگرام می توانید در اینجا کلیک نمایید

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام

 

2. در ابتدا شما باید متن خود را وارد کنید که می خواهید به دوست یا هر کسی که ارسالش کنید و روی نگهدارید تا گزینه و منوها نمایش داده شوند.

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام

 

3. بعد اینکه روی متن نگهدارید، می توانید منوی جدید را در بالا محیط چت تلگرام مشاهده کنید و از بین گزینه ها باید روی سه نقظه کناری که در تصویر زیر نیز نمایش داده شده است، کلیک کنید که بعد از کلیک کردن شما ، شاهد گزینه های جدیدتری خواهید بود.

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام

 

4. چند گزینه به شما نمایش داده می شود که از بین آن ها باید گزینه Create Link کیک کنید.

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام

 

5. بعد کلیک کردن روی گزینه Create Link شما یک تب کوچک جدیدی را مشاهده خواهید کرد که باید همانند تصویر زیر لینک مورد نظر را روی متن وارد کنید تا هنگامی روی متن کلیک می شود، به صفحه ای که لینک دادید باز شود.

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام

 

عملیات لینک گذاری روی متون در تلگرام به پایان رسید و شما می توانید از طریق همین آموزش به لینک دار کردن متن در تلگرام بپردازید.

بخش دانلود

فرمت apk
پسورد فایل‌های فشرده miladdownload.com
گزارش خرابی راهنمای نصب کانال تلگرام
1 لایک

لینک کوتاه مطلب :

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

شما هم می توانید در گفتگوی این مطلب شرکت کنید