نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.

دانلود Zombie Hunter : Battleground Rules 1.5 – بازی شکارچی زامبی ها اندروید + مود

دانلود Zombie Hunter : Battleground Rules – بازی شکارچی زامبی ها برای اندروید

قرار گرفته برای دانلود در دو نسخه معمولی + نسخه مود شده

دانلود آخرین ورژن Zombie Hunter : Battleground Rules اندروید

دانلود آخرین ورژن Zombie Hunter : Battleground Rules

Zombie Hunter : Battleground Rules یک بازی اکشن و تیراندازی در سبک بازی های کشتار زامبی برای سیستم عامل اندروید می باشد که دارای جذاب و هیجان بالایی با صحنه های تیراندازی عالی و وحشتناک است. این یک بازی بقای جزیره ای است که در آن شاهد عرصه کشتار زامبی مدرن و عالی خواهید بود که می تواند شما را در چالش های بسیاری قرار دهد. به عنوان قوی ترین عضو نیروهای ویژه، شما در یک جزیره نسبتا دور افتاده باید به کنترل زامبی های بپردازید که در ابتدا از بیابان شروع می کنید و برای ماموریت قدم بر می دارید. ماموریت شما برای نجات دادن بازماندگان و متوقف کردن ویروس زامبی شیوع یافته می باشد که باید به خوبی بتوانید از طریق کشتن زامبی ها و نجات انسان های عادی مامورت ها را تکمیل کنید.

یکی از سختی هایی که در بازی وجود دارد پیدا کردن باز ماندگان واقعی است که به نوعی غیر ممکن به نظر می رسد که در آنجا بین هطاران زامبی بازمانده ای وجود داشته باشد. سلاح های بسیاری وجود دارد که از همه آن هادر محیط های مختلفی استفاده خواهید کرد که کلا تنوع سیستمی بازی عالی است و به شما هیجان جالبی را از شهرهای بسیار تا روستاها  می دهد که دارای سیستم شب و روزی نیز می باشد. در نتیجه می توان گفت که بازی Zombie Hunter : Battleground Rules دارای سبک طراحی جذاب و دقیقی از لحاظ های مختلف می باشد که در ادامه مطلب می توانید این بازی زیبا را در دو نسخه متفاوت مود و معمولی دریافت نمایید که نسخه مود شده دارای امکانات و ویژگی های بیشتر نسبت به نسخه عادی است!

ویژگی های بازی Zombie Hunter : Battleground Rules :

– صداگذاری جذاب و هیجان انگیز بازی

– احساس و تجربه واقعی از تیراندازی گلوله

– زامبی های وحشت انگیز و ترسناک

– ترکیبی از حالت های مختلف از حمله و تیراندازی

– صحنه های فوق العاده بزرگ 3D

– احساس واقعی از تیراندازی گلوله

– داشتن حجم کم نسبت به طراحی و قابلیت ها

– و …

 

تصاویری از بازی:

دانلود آخرین ورژن Zombie Hunter : Battleground Rules اندروید دانلود آخرین ورژن Zombie Hunter : Battleground Rules دانلود آخرین ورژن Zombie Hunter : Battleground Rules دانلود آخرین ورژن Zombie Hunter : Battleground Rules

عضویت در کانال تلگرام سایت میلاد دانلود دریافت جدیدترین مطالب در کانال تلگرام !
0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت میلاد دانلود محفوظ است و هرگونه کپی برداری از متن مطالب و تصاویر ممنوع و شرعا حرام می باشد.